درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : همسفر زیبا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
یاس سفید
وب لژیون کمک راهنمای همسفر زیبا

به نام قدرت مطلق الله

جلسه دوم از دور سوم سری کارگاه های آموزشی مجازی همسفران کنگره 60 نمایندگی میرداماد با استادی همسفر خانم ناهید و با دستور جلسه "DST و تجربه من از سایر روشها" برگزار گردید.


متد "DST" با استفاده از داروی "OT " یا شربت تریاک ،اصل زمان را در درمان اعتیاد بسیار مهم می داند و معتقد است که حداقل زمان برای درمان اعتیاد 10 ماه است. متد"DST" با استفاده از زمان مناسب و داروی مناسب، پروسه درمان را همزمان با تمرکز بر روی سه مولفه جسم ،روان و جهان بینی پیش می برد. هم چنین ورزش را به عنوان مکمل درمان اعتیاد می داند.
  
همه انسانها تصور می کنند که بهترین راه کوتاهترین راه است ،در نتیجه به درستی یا نا درستی آن تفکر ندارند. راهی را می روند که زودتر به خواسته هایشان برسند.
از زمانی که بشر اعتیاد به مواد مخدر را شناسایی کرد، همیشه به دنبال راهی برای از بین بردن این وابستگی بود. در زمان های قدیم اطبا از داروهای گیاهی برای از بین بردن این وابستگی استفاده می کردند، اما با کشف داروهای شیمیایی بعضی از این داروها جایگزین داروهای گیاهی ترک اعتیاد گردید. 
یکی از این داروها"دی استیل مرفین" یا همان هروئین بود که درسال 1896 میلادی ساخته شده است. این دارو برای ترک اعتیاد به تریاک استفاده می شد، اما طولی نکشید که خود این دارو تبدیل به اعتیادی خطرناک تر از تریاک شد. هر کدام از روش های ترک اعتیاد، از قطع ناگهانی مواد، طب سوزنی، آب درمانی، سم زدایی و همه و همه مصرف کننده را به جایی می برند که چند صباحی را در قطع مصرف مواد سپری می کنند ولی از آن جایی که وضعیت نامتعادلی دارند، هر آن ممکن است به سمت مصرف مواد باز گردند.

همه این تجربیات باعث شد که بعضی از متخصصان اعلام کنند که اعتیاد درمان ندارد و بیماری عود کننده ای است که شخص بیمار باید همیشه تحت نظر باشد. البته این نظریات تا زمانی درست بود که "کنگره 60 "وجود نداشت و "سیستم ایکس" شناسایی نشده بود. از زمانی که آقای مهندس دژاکام صورت مسئله اعتیاد را کشف کردند و مثلث درمان را طراحی نمودند و توانستند با استفاده از داروی "اپیوم" و روش" DST"یا کاهش تدریجی و پله ای مصرف، اعتیاد خود را درمان کنند، می توانیم با اطمینان بگوییم که داروی "OT " بهترین، سالم ترین،کم عارضه ترین و ارزان ترین دارو برای درمان اعتیاد است. متد "DST" با استفاده از داروی "OT " یا شربت تریاک، اصل زمان را در درمان اعتیاد بسیار مهم می داند و معتقد است که حداقل زمان برای درمان اعتیاد 10 ماه است .متد "DST" با استفاده از زمان مناسب و داروی مناسب، پروسه درمان را همزمان با تمرکز بر روی سه مولفه جسم ،روان و جهان بینی پیش می برد. هم چنین ورزش را به عنوان مکمل درمان اعتیاد می داند. این ها مشخصات بهترین روشی است که ما به وسیله آن درمان شده ایم.


نویسنده: همسفر ناهید از لژیون چهارم
نگارنده: همسفر کبری از لژیون چهارم
تصویرگر: همسفر فاطمه از لژیون هشتم
نمایندگی: میرداماد
تاریخ: 97/08/17

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 20 آبان 1397 09:00 ب.ظ
باسلام وخدا قوت وتشکر از خانم ناهیدعزیز بابت استادی بسیار عالی وزحمات خانم کبری عزیز


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات