درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : همسفر زیبا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
یاس سفید
وب لژیون کمک راهنمای همسفر زیبا
به نام خداوند عشق و هستی
کارگاه آموزشی خصوصی لژیون چهارم همسفران نمایندگی میر داماد با دستور جلسه "سی دی های غریزه جنسی(2) و اعتماد " در روزدوشنبه 26/6/97
با استادی سرکار خانم زیبا راس ساعت  18شروع به کار نمود.

در این جلسه همسفران عزیز : زهره ،فاطمه ،سمانه ،طلعت ،زهرا و شادی 
پیرامون دستور جلسه به مشارکت پرداختند که خلاصه ای از آن را ملاحظه می نمایید:

همسفر زهره: به گفته جناب مهندس ما در اکثر موارد مانند عشق، محبت، اعتماد و... دارای نقص هایی هستیم که احتیاج به آموزش داریم و آن گونه که شایسته و بایسته است، مطالب را نمی دانیم و اطلاعات و آموزش لازم را نداریم. بسیاری از ما با وجود داشتن چندین فرزند اطلاعات صحیح از مسائل جنسی نداریم، تنها آگاهی ما در مورد مسائل ظاهری ما می باشد که به وسیله عمل جراحی بینی، بوتاکس، رنگ کردن موها، برداشتن ابرو و کاشتن مو در آقایان و... همه توجه ما فقط به چهره و مسائل ظاهر ما ختم می شود. آقایانی را می‌توان ملاحظه کرد که با وجود ظاهر بسیار زیبا و اصلاح ریش، ولی توجهی به نظافت مثلا زیر بغل خود ننموده است و بوی ناخوشایند عرق او آزار دهنده است.بعضی ها توجهی به بهداشت و نظافت تمامی اندام های خود ندارند و فقط به چهره و ظاهر می پردازند. در بعضی از ادیان مثلا بعضی فرقه های مسیحیت، راهبه ها و کشیش ها مسائل جنسی را قبول نداشته و تن به ازدواج نمی دهند و باور دارند که با ازدواج نکردن به خداوند نزدیک تر می شوند و مسائل جنسی را گناه می دانند. گیاهخواری و ازدواج نکردن در بین بوداییان هم رواج دارد. در دین اسلام رسول خدا هم ازدواج نموده است. یک زن یا یک مرد باید دارای ظاهری مخصوص به خود باشند، ظاهر زنانه و یا مردانه. هیچ زنی نباید پوشش و ظاهر مردانه برای خود بسازد و به همچنین هیچ مردی هم نباید پوشش زنانه یا ظاهر زنانه ای را برای خود به وجود آورد. چنان چه به کسی علاقه مند شدیم، باید در کمال اعتماد به نفس با کلام و با حرکات و... این علاقه را به او نشان دهیم. مسائل جنسی مانند یک سفر دو نفره است .همان گونه که تمامی مسائل را بر اساس یک مثلث بیان نمودیم، مسائل جنسی هم دارای مثلثی سه ضلعی می‌باشد که قاعده آن خواست،ضلع سمت راست برانگیختگی و ضلع سمت چپ ارگاسم می باشد. قبل از ایجاد هر رابطه ای بین دو زوج، باید ابتدا خواست وجود داشته باشد و طرفین باید به وسیله اعمال و رفتار خواستن را به یکدیگر اعلام کنند و به کمک حواس این اعمال انجام می گیرد. در هنگام این رابطه باید مسائل بهداشتی به خوبی رعایت شود،  بدن نباید بوی عرق و بوی ناخوشایندی بدهد. نباید زوجین مخصوصا مردان با معده پر به این عمل بپردازند چه بسا باعث زود انزالی در آقایان خواهد شد زیرا قسمت اعظم گردش خون بعد از خوردن غذا به گوارش غذا اختصاص می یابد و در دیگر قسمت ها مشکل ایجاد می کند. با معده خالی هم نباید به این عمل پرداخت زیرا باعث ضعف و افت فشار خواهد شد. بدن هم دارای زبانی است که با ایستادن، نشستن، نگاه کردن و... به بیان حالات خود می‌پردازد و می‌توان این‌گونه توجه طرف را جلب نمود. در هنگام برقراری رابطه بایداز گفتن اخبار ناراحت کننده  پرهیز نمود.

سخنان استاد :سلام دوستان زیبا هستم یک همسفر

خوشحالم که بار دیگر دورهم جمع شده و از یکدیگر کسب انرژی می کنیم. امیدوارم که این آموزش ها هر یک به نوعی  گره ای از گره های زندگی ما را باز کند و ما را به صراط مستقیم نزدیک تر سازد. جناب مهندس در راستای آموزش های خود هیچ نکته ای را از نظر دور نداشته اند و در هر موردی که مشکل و سوالی برای ما پیش می آید، یک سی دی آموزشی بیرون می دهند.مسائل جنسی نیاز زندگی هر زوجی  می باشد. رابطه جنسی ما بین هر زوجی مانند یک سفر  دو نفره می باشد ،چنان چه رابطه یک طرفه باشد حس خوبی نخواهد داشت. در بعضی از زوجین شاید یکی تمایل داشته باشد و دیگری نداشته باشد، جناب مهندس در مثلث غریزه جنسی یک  ضلع را به خواست اختصاص داده اند که زوجین می توانند این خواست را در خود به وجود آورند یعنی برای ایجاد رابطه از قبل زمینه سازی کنیم مثلا با لباسی که سرشار از بوی  غذاهای مختلف است در محیط خانه ظاهر نشویم ،در طی روز سعی کنیم چند بار لباسهای خود را تعویض نماییم و تنوع ایجاد کنیم  و فقط به ظاهر خود نپردازیم. تغذیه مناسب در این مورد بسیار تاثیر گذار است ،آقایان قبل از انجام رابطه از مقداری عسل و دارچین ،یا یک عدد موز استفاده کنند .محیط آرامی فراهم آوریم و یک موزیک آرامبخش پخش کنیم که بسیار موثر است. سعی کنیم همیشه جو و محیط زندگی را  شاد نگه داریم زیرا در تمامی اعضای خانواده تاثیر گذار است، فرزندان دختر و پسر در محیط خانه برای آینده خود آموزش می پذیرند هنگامی که فرزندان من برخورد مرا در هنگام ورود همسر به خانه می بینند که چگونه سلام و احوالپرسی می کنم، دست می دهم، خسته نباشید می‌گویم، حتی روبوسی می کنم، در حمل مایحتاج خریداری شده به او کمک می کنم، همه به نوعی آموزش هستند و آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.سعی کنیم در برقراری رابطه جنسی پیش قدم شویم و در این مورد شرم را کنار بگذاریم، خواسته های درونی خود را با طرف خود در میان بگذاریم زیرا به بهبود رابطه کمک می کند. سعی کنیم همیشه بوی خوش داشته باشیم، هم به ظاهر و هم به باطن خود توجه نماییم وبه حفظ زیبایی خود اهمیت بدهیم و به خواسته همسران خود توجه بنماییم.در سفر اول بهتر است رابطه جنسی متعادلی داشته باشیم زیرا زیاده‌روی در این امر باعث افت قوای بدنی شده و سفر را به تاخیر می اندازد،این رابطه هم باید در حد تعادل باشد.. بسیاری از مصرف کنندگان مواد مخدر در این مورد مشکل دارند وشرم و حیا باعث می شود که نتوانند به راحتی آن را مطرح کنند مخصوصاً مصرف کنندگان شیشه وهروئین در این موارد مشکلات بسیاری دارند که انشاالله با صبوری طرف مقابل حل خواهد شد.
 همسفر
فاطمه: در سی دی اعتماد جناب مهندس بیان می فرمایند که به دلیل اعتماد بیش از اندازه به اطرافیان دچار مشکلات بسیاری می شویم و این موارد در دادگاهها قابل مشاهده هستندو پرونده های بسیاری به دلیل اعتماد کردن به دیگران در دادگاه ها وجود دارد.  با قرض دادن مبلغی پول به نزدیکان خود و یا دادن وکالت به آنها در صورتی که آن را مکتوب نکرده ایم، خود را دچار مشکل نموده ایم. پرداخت پول و دادن وکالت به نزدیکان مانند زمان نامزدی  برای هر دو طرف بسیار شیرین است ولی زمان باز پس گرفتن این پول و یا وکالت ،مانند گرفتن طلاق می‌ماند که بسیار ناخوشایند است زیرا این موارد را مکتوب نکرده ایم و با مشکل روبرو خواهیم شد. انسانها همانند یک سکه، دارای دو رو می باشند و دو نوع شخصیت دارند زیرا ذات انسان این گونه است و مجموعه‌ای ازرذایل و فضایل  و دارای بار مثبت و منفی به طور همزمان می باشد. در هنگام باز پس گیری امانت و یا وکالت ممکن است به آن روی سکه برخورد نماید و باعث شود که از پس دادن آن امتناع کنند. همان گونه که در کتاب ادموند و هلیا گفته شد دو ملک بر انسان حاکم است یکی جن و دیگری روح، جن انسان را به طرف بدی ها و روح او را به سمت خوبی ها راهنمایی می کند. در زمان باز پس گیری پول و یا همان  امانت  مشخص نیست که کدام یک از این ملایک جن و یا روح  بر او حکومت می کنند، بنابراین حتما باید هر معامله‌ای را به شکل مکتوب انجام داد و امضای خود را با اثر انگشت کامل نماییم زیرا در پاره ای از موارد طرف ادعای جعل امضا را می نماید. در اعتماد به دیگران باید  کنترل  هم داشت،تمامی فسادی که در جامعه انجام می پذیرد در اثر اعتمادی است که بر آن کنترلی نیست. در کنگره ۶۰هم با وجود اعتمادی که بین ما وجود دارد ولی باید کنترل  هم  وجود داشته باشد. وضعیت کاری لژیون ها، مرزبان ها و... همه کنترل می‌شوند که باعث فساد در شعب نشود. همه ی انسان ها به دنبال رهایی و خلاصی دائمی از بدی ها و ضد ارزشها هستند وزمانی این اتفاق می افتد که آموزش کامل وجهان بینی صحیح داشته باشیم. دلیل موفقیت کنگره ۶۰ در رهایی مصرف کنندگان، آموزش های صحیح و جهان بینی درست می باشد و تمامی مراحل درمان به درستی انجام می‌پذیرد ورهایی و درمان واقعی در کنگره اتفاق می افتد. هر وقفه ای که در هر مرحله از زندگی و آموزش های ما پیش می آید نباید باعث ناراحتی ما شود زیرا وقفه جزئی ازهستی و قوانین کائنات می باشد. این وقفه را در فصول هم می توان مشاهده کرد، در یک فصل درختان ثمر و میوه داده و در فصل دیگر برگ ریزان است و به خواب می روند و دچار وقفه می‌شوند تا انرژی لازم را برای رویش در فصل بعدی کسب کنند. وقفه ای که در طول سفر مسافران به وجود می آید، برای کسب انرژی جهت ادامه مسیر می باشد.
همسفر سمانه:در طی مسیر رهایی در کنگره گاهی ممکن است دچار نقص و رکودی شویم که نباید باعث ناراحتی ما بشود زیرا این مورد هم جزئی از قانون کائنات می باشد .با نگاهی به پرونده های قوه قضاییه متوجه خواهیم شد که اکثر این دعاوی بین خویشاوندان و نزدیکان رخ داده است وعلت این مشکلات اعتمادی است که  نزدیکان به هم داشته‌اند و معاملات بین خود را مکتوب نکرده‌اند. انسان دارای دو شخصیت می باشد، در هنگام دادن پول و امانت به دیگران شخصیت مثبت و در هنگام باز پس گیری آن ممکن است شخصیت منفی خود را نشان بدهند بنابراین بهتر است  معاملات خود را به شکل مکتوب انجام دهیم. کنترل نکردن بر مواردی که اعتماد می‌کنیم، باعث به وجود آمدن فساد خواهد شد. علت به رهایی رسیدن دائمی در کنگره، روش آموزشی صحیح و جهانبینی و کنترل بر این موارد می باشد.در این میان اگر ما تلاش می کنیم و با وجود تلاش زیاد به نتیجه دلخواه نمی رسیم ودر رسیدن به هدف دچار وقفه می‌شویم، نباید ناامید شویم. این وقفه برای کسب انرژی جهت ادامه مسیر می باشد. حرف و عمل هر دو باید در یک راستا و یک هدف باشند تا به نتیجه ی مطلوب برسیم و باید با هم مطابقت داشته باشند.
همسفرطلعت: سی دی اعتماد دارای دو بخش است در بخش اول عنوان می‌کنند که هر قراردادی که حتی بین خود و نزدیکترین افراد خانواده منعقد می کنیم، باید به صورت مکتوب باشد و حتما باید دارای اثر انگشت باشد که در آینده ایجاد اشکال نکند. در هنگام لطف کردن به یکدیگر بخش مثبت شخصیت ما رخ می نماید و از آن حس خوبی داریم ولی در هنگام پس دادن آن امانت آن روی سکه و بخش منفی آنها خود را نشان می دهد. بهتر است در این مواقع از هرگونه رودربایستی پرهیز کنیم ،در تمام امورهم باید به یکدیگر اعتماد داشت و هم این اعتماد را کنترل کرد که شرایط فساد در اختیار افراد قرار نگیرد. به گفته جناب مهندس استاد بد شاگرد دزد پرورش می‌دهد زیرا ذات  انسان مانند دو روی سکه می باشد و اگر شرایط فساد را برای او فراهم آوریم به او ظلم کرده ایم و کنترل کردن ضامن سلامتی رابطه با افراد خواهد شد. چنان چه در پیمودن یک مسیر در زندگی خود با وجود تلاش بسیار ،دچار وقفه و رکود شده ایم این جزء روند طبیعی زندگی و کائنات هست وجهت کسب انرژی می باشد. احتیاج هست که دوباره شارژ شده و نیرو ذخیره کنیم. هر چیزی مانند سرمایه، پول، سلامتی،حتی یک دندان و... جزء منابع ما هستند که روش استفاده از آنها در دشت گسترده زندگی به آبیاری تشبیه شده است.  خرج کردن این منابع در زندگی باید با حساب و کتاب باشد زیرا اگر این منابع بدون حساب و کتاب خرج شوند، باعث خالی شدن منابع ما می‌شوند.  وقتی سیستمی هرز گردد و کنترلی بر آن نباشد مانند آبیاری غرقابی است که بعداً دیگر نمی توانیم به آن نظم بدهیم و بر آن کنترل داشته باشیم که سیستم بد عادت شده و در نتیجه منابع هم پایان خواهند یافت. کنترل بر اوضاع در تمام سطوح باید حاکم باشد، خرج کردن منابع باید با کنترل همراه باشد. اعتماد باید همراه با کنترل باشد. همان گونه که درخت باید هرس شود تا از شاخ و برگ اضافی آن جلوگیری کرده و انرژی آن به هدر نرود، زندگی هم باید هرس شده، خرج های اضافی کم شود.حتی دوستان اضافه هم باید از زندگی حذف شوند. هر انسانی برای انجام ماموریتی پا به حیات نهاده است وجهت بیهودگی پا به عرصه حیات نگذاشته است. گشایش هر قفلی  با کلید مخصوص وحل هر مسئله ای در زمان خاص خودش انجام می پذیرد.
همسفر زهرا: برای اعتمادکردن و گفتگو و در میان گذاشتن مشکلات خود با دیگران باید ابتدا اطمینان یافت که آیاقابل اعتماد هستند یا خیر؟ در کنگره ما به راهنمای خود اعتماد کرده و مسائل خود را با او در میان می گذاریم ولی در خارج از کنگره هم باید فکر کرده و شخص مورد اعتماد خود را پیدا کنیم.
همسفر شادی:  گاهی ما با مسئولیت دادن به اشخاص شرایط فساد را ایجاد می کنیم، با اعتماد کردن بیجا به شخص و نظارت و کنترل نداشتن بر او شرایط فساد فراهم می‌شود.منابع مالی و جسمی که در طبیعت در اختیار داریم ، باید به درستی و بهینه از آنها استفاده شود. همه این منابع مانند آبگیری هستند که باید استفاده صحیح از آنها را بیاموزیم.زندگی همانند درختی است که شاخ و برگ اضافی آن باید هرس شود.حتی دوستانی هم که باعث تخریب در زندگی ما می شوند، همچون شاخه های درخت باید هرس شوند.خریدکردن ازمراکز خرید بالای شهر باقیمتهایی بسیارگزاف و غیر واقعی به بهانه برند بودن و یا خارجی بودن اجناس وفقط به قصد خودنمایی و به رخ کشیدن خود،باعث هدر رفتن منابع مالی ما خواهد شد و چه بسا این اجناس را در مراکز ی دیگر با قیمتهایی بسیار مناسب هم پیدا کنیم.اعتماد کردن به نزدیکان در معاملات و مکتوب نکردن این معاملات، به دعوا و ضرر و زیان شخص منجر خواهد شد.جنگ اول به از صلح آخر است،حفظ دوستان و نزدیکان خود نوعی رستگاری است که بااین اعتماد نا بجا ممکن است آنها را از دست بدهیم.

سخنان استاد:سلام دوستان زیبا هستم یک همسفر

بابت مشارکتهای شما بسیار متشکرم. معلوم است که به خوبی سی دی ها را گوش کرده اید،انشاالله که به عمل هم برسانید.
برای ما کنگره ای ها نباید این طور تصور شود که در نتیجه آموزشهایی که در این مکان فرا گرفته ام  باید به همه عشق بورزم  و در نتیجه این عشق و محبت باید به همه اعتماد  هم داشته باشم،نه این گونه نیست .بحث اعتمادکردن با محبت و عشق داشتن متفاوت است.اعتماد ،عشق ومحبت هر یک قوانین مربوط به خود را دارند وهر چیز باید به تعادل باشد.به عینه شاهد بوده ام که خانم جوانی با عشق واعتماد به طرف غریبه ای  با این قولها که من زندگی تو را از این وضع نجات می دهم و چنین و چنان می کنم ،طلاق گرفته و زندگی خود را از هم پاشیده و زمانی به واقعیت رسیده که دیر شده و پشیمانی سودی نداشته است.اعتماد به نزدیک ترین افراد زندگیمان هم باید محتاطانه باشد و علاوه بر این اعتماد  باید بر امور خود ، محافظه کارانه کنترل داشته باشیم و همه معاملات و قولهای فیمابین به صورت مکتوب انجام بگیرد تا محکمه پسند باشد.به مکتوبات خود توجه ویژه داشته باشیم و هر نوشته ای را نا خوانده و بدون توجه و تفکر امضاء نکنیم وبر این امور کنترل داشته باشیم.در کنگره با وجود اعتمادی که هست ولی برای کنترل هر قسمت مسئولینی در نظر گرفته شده است تا از حقه های نفس که به فساد می انجامد جلوگیری شود.این موارد برای من نوعی درسی است که در زندگی خود علاوه بر اعتماد ،کنترل هم داشته باشم.باید ضد ارزشها را از درخت زندگی خود هرس کنیم.زیاده روی ها ،توقعات بیجا،منیت ها ،ولخرجی ها و...همه را از زندگی خود هرس کنیم .درخت زندگی من باید به گونه ای زیبا و پر شکوفه باشد که برگهای فرسوده و خشک و نازیبا درآن دیده نشود.از بین بردن نا زیبایی های زندگی زمانبر است و یک روزه اتفاق نخواهد افتاد.جسم و روح ما به آبیاری آموزشها نیازمند است ولی این آموزشها و آگاهی ها نباید یکباره صورت بگیرد،باید به مرور زمان انجام بگیرد تا به تعادل واقعی برسیم.
از این که به صحبتهای من گوش کردید متشکرم.

لژیون راس ساعت 19 با دعا به کار خود پایان داد.

تصویر:آرشیو
تهیه گزارش،ویرایش وتایپ:همسفر کبرا     
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic