درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : همسفر زیبا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
یاس سفید
وب لژیون کمک راهنمای همسفر زیبا
به نام یگانه هستی بخش الله

مراسم تجلیل از ایجنت محترم نمایندگی میرداماد مسافر "حمید "و اهدای شال به ایجنت جدیدمسافر "احسان "به تاریخ سه شنبه بیست وششم شهریور ماه 1398


این شال آمده تا چیزی را به من یادآوری کند و آن‌هم قرارگرفته در صراط مستقیم و در مسیر خیر رساندن به انسان‌ها است. نه چوب لای چرخ انسان‌ها گذاشتنسخنان دیده بان محترم اقای کامران شریفیان:

از خداوند سپاسگزارم که این فرصت را داد که یک‌بار دیگر در خدمت شما باشم، از شورای دیده بانان تشکر می‌کنم که این مسئولیت را به من سپردند.

همان‌طور که اطلاع دارید امروز مراسم تجلیل از دو دوره ایجنتی آقای حمید اکبری و اهدای شال ایجنت جدید، آقای احسان پور پشنگ برگزار می‌گردد. در وبلاگ یکی از نمایندگی‌ها نوشته‌شده بود مراسم تودیع ایجنت قبلی و معارفه ایجنت جدید این مطلب را بدانید که ما در کنگره تودیع نداریم و هیچ‌کس با کنگره وداع نمی‌کند بلکه فقط جایگاهش تغییر می‌کند. هر دفتری بسته شود دفتر دیگری بازخواهد شد.

مورد بعدی اینکه خیلی تبریک می‌گویم به حمید عزیز، تحولاتی که در این دو دوره در شعبه به وجود آمده لازم به گفتن نیست و تحولاتی که صورت گرفته کاملاً مشهود است و حرکت روبه‌جلو شعبه و درصد آمار قبولی‌ها در امتحانات و غیره همه نشان‌دهنده همتی است که حمید در کنار شما انجام داده است؛ من خدا قوت می‌گویم و برای ایشان آرزوی موفقیت در تمامی عرصه‌های زندگی رادارم.

به آقا احسان این جایگاه را تبریک می‌گویم و امیدوارم که در مسیری که در پیش دارد یک حال و هوای تازه و یک شرایط جدید برای شعبه ایجاد بشود و شما کاملاً این تغییر جایگاه را حس کنید.

نکته‌ای که به ذهنم می‌رسد موضوع شال است؛ در مورد رنگ شال در کنگره خیلی صحبت می‌شود، طبیعتاً همه می‌دانیم که شال‌ها تعیین جایگاه است و نقش را که شخص در آن جایگاه ایفا می‌کند بیانگر آن نقش است و همه باید به آن شال احترام بگذارند ولی هیچ‌وقت شخص را ارزشمند نمی‌کند؛ ارزشمند شدن، کاملاً یک مسئله درونی است یعنی برمی‌گردد به این‌که شخص در آن جایگاه عملکردش چگونه باشد تا بتواند آن ارزش را در وجود خود ایجاد کند پس حواسمان باشد که این شال نشانه آن است که راه گم نشود؛ من نباید فراموش کنم که در کنگره آمده‌ام برای خدمت کردن و در کنار این شال پیمانی هم‌بسته می‌شود و بسیار مهم است که به این پیمان استوار باشیم.

این شال آمده تا چیزی را به من یادآوری کند و آن‌هم قرارگرفته در صراط مستقیم و در مسیر خیر رساندن به انسان‌ها است. نه چوب لای چرخ انسان‌ها گذاشتن است و یا این‌که بخواهیم خدای‌ناکرده با این شال محبت، گدایی کنیم وقتی این شال می‌آید شخص باید از یک سری مسائلی پرشده باشد من اگر بخواهم از انسان‌ها محبت گدایی کنم اصلاً راه را اشتباهی آمده‌ام ونمی دانم چرا در این جایگاه قرارگرفته‌ام، محبت یک مسئله‌ای نیست که من بخواهم با گدایی کردن به دست بیاورم کاملاً یک مسیر است وباید طی شود و پله، پله طی می‌شود آرام، آرام این چشمه به جوشش درمیاید وهمان طور که میدانیم شخص اول از درون خودش این مسئله را به وجود آورد تا بعد بتواند به دیگران هم انتقال دهد و هر شخص باید از درون جوشش داشته باشد، حال ممکن است یک شخص بتواند در یک زمین پنجاه متر را سیراب کند ویک شخص هزار متر را سیراب کند.

این تلاشی است که باید پشت قضیه محبت باشد، آنجا که می‌گوید محبت کمان دو سر بی‌انتهاست این کمان بی‌دلیل کشیده نمی‌شود، هرچقدر تلاش و کوشش و هزینه بیشتری در این راه، شخص انجام دهد جام وجودش لبریزتر می‌شود و اگر خدای‌ناکرده پشت پرده این قضیه هواهای نفسانی باشد به‌شدت انسان ضربه می‌خورد، پس ما باید هواسمان باشد که در کنگره هرچقدر رشد می‌کنیم به همان نسبت هم فروتنی و افتادگی باید بیشتر شود تا انشالله بتوانیم زندگی خود را به آرامش برسانیم و وقتی زندگی به آرامش می‌رسد طبق گفته‌های جناب مهندس صور پنهان واشکار به هم نزدیک می‌شود و آن‌وقت می‌شود که انسان در مسیری قرار بگیرد که خیر شود برای زندگی دیگران، به‌هرحال امیدوارم مبارکتان باشد تغییر جایگاهی که امروز اتفاق می‌افتد و کمک کنیم به احسان عزیز که بتواند خیلی خوب در این جایگاه طی طریق کند.

در کنگره ما همه در کنار یکدیگر هستیم ما یک‌مشت هستیم باهم اگر نگاهمان هم یکی باشد دیگر خودمان را گم نمی‌کنیم، پس‌ازاین تفکیک کردن‌ها باید دوری‌کنیم تا انشالله بتوانیم شعبه را بسیار قوی پیش ببریم در جهت اهداف کنگره تا بتوانیم به افراد کمک کنیم تا به درمان برسند.

خلاصهسخنان ایجنت محترم :

در ابتدا از خوبی بچه‌های میرداماد بگویم که هر جا هر کاری داشتیم در آنجا حضور داشتند و من به آن‌ها می‌گویم رفقای قدیمی 

 امروز در شعبه میرداماد کاری انجام‌شده به گفته جناب آقای کامران عزیز اگر اتفاق مثبتی افتاده همه از دل خود بچه‌های میرداماداست، اگر هر کس هم جای من بود همین اتفاق می‌افتاد خیلی خوشحالم خدا را شکر یک نفر از بچه‌هایی که در کنگره 60 خدمت‌گزار است جایگزین من شده است و انشالله بتوانیم قدم‌های محکمی را برداریم برای کنگره 60، همان‌طور که آقای کامران گفتند همه ما در کنار هم هستیم و اگر جدای از هم باشیم هیچ اتفاق مثبتی نمی‌افتد.

کنگره مال من یا شخص خاصی نیست و همه با یکدیگر تلاش می‌کنیم که به سرمنزل مقصود برسیم من یک تشکر می‌کنم آر ایجنت های محترم ومهمان های گرامی که از شعب دیگر تشریف آوردند وبه آن‌ها خیرمقدم می‌گویم و انشالله در همه مراحل زندگی موفق باشید، از آقای کامران که قبول زحمت نمودند تشکر می‌کنم، از جناب آقای مهندس تشکر می‌کنم. همه شمارا به خدای مهربان می‌سپارم.

تهیه گزارش:مسافر مجید

تایپ مطلب:مسافرعلی رضا

تصویر گر:مسافر محمد


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic