درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : همسفر زیبا
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
یاس سفید
وب لژیون کمک راهنمای همسفر زیبا
چهار شنبه 27 شهریور 1398

عاشق واقعی کسی است که

از هر چه دارد بخاطر دیگران می گذرد

+
1
10

علیرضا زرکش بیان کرد: کنگره 60 دقیقا همینطور است که با خدمت در آن می توانیم ارتقاء پیدا کنیم
عاشق واقعی کسی است که از هر چه دارد بخاطر دیگران می گذرد

چهارمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای شنبه ویژه مسافران و همسفران نمایندگی شمس، به استادی دیدبان امور مالی علیرضا زرکش، نگهبانی مسافر علیرضا و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه (وادی چهاردهم و تأثیر آن روی من) در تاریخ 23 شهریور‌ماه 98 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا تبریک می گویم بخاطر محل جدید نمایندگی شمس، خیلی ها زندگی را می بینند و زندگی می کنند و خیلی ها زندگی را لمس می کنند و زندگی می کنند، یعنی کسانی که احساسشان در کنار عقلشان دخیل است نتیجه بهتری دارند کنگره 60 هم همینطور است و بوی خوش و حال خوشی دارد.

امیدوارم همه ما بتوانیم آن طور که باید و شاید این بوی خوش را استشمام کنیم، وادی چهاردهم آخرین وادی است و می گوید حتما باید پرداخت داشته باشیم و اگر پرداخت نکنیم دریافتی نخواهیم داشت. کائنات می گوید من به تو می بخشم اما اگر می خواهیم به نتیجه برسیم باید از چیزی که دریافت کردیم قطعا پرداخت داشته باشیم، عشق و محبت را باور داشته باشیم، لمس کنیم و ببخشیم.

البته این موضوع قانون خاص خودش را دارد، شما آن چیزی را می توانید ببخشید که در آن صد باشید و یکی از کارهای سخت بخشش است ولی اگر آن را انجام دهیم در ادامه متوجه می شویم که چه نتایج عالی به ما بر می گردد، عاشق واقعی کسی است که از هرچه دارد بخاطر دیگران می گذرد.

شرایط کنگره به نحوی است وقتی شخصی در سرما منفی شصت درجه یخ زده است با محبت بی دریغ خود گرما می بخشد و در نهایت خون تازه را در رگ های او به جریان در می آورد، اگر باور داریم آن گرمای محبت را و اگر آن را درک و لمس کرده ایم وظیفه ماست خدمت کنیم و مسیر را برای درمان دیگران هموار کنیم.

من وقتی می بخشم تازه شامل رحمت خدا می شوم، هواپیما و قطار یک قسمت ویژه و خاص برای مسافران دارند دقیقا کسانی که درکنگره 60 خدمت می کنند در آن قسمت ویژه ((vip قرار می گیرند، پس زیاد به دور دست و آسمان نگاه نکنید چرا که می گویند اگر خدا را می خواهی ببینی باید در مخلوقات خدا ببینی و کنگره 60 دقیقا همینطور است که با خدمت در آن می توانیم ارتقاء پیدا کنیم و این خدمت را از دیگران دریغ نکنیم چرا که دستانی که کمک می کنند ارزشمند تر از لب هایی هستند که دعا می کنند.

دریافت نمادین گل رهایی از اعتیاد مسافر رسول رهجوی آقای وحید و دریافت نشان رهایی از سیگار  مسافر محسن رهجوی آقای بهمن

دریافت نشان آزاد مردی مسافر هیراد رهجوی کمک راهنمای محترم آقای سیروس

تهیه گزارش:مسافر محسن لژیون یازدهم

تهیه عکس:مسافر محسن رهجوی ایجنت نمایندگی شمس

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


   
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic